SOSYAL SORUMLULUK
TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI Gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde toplumsal barış,dayanışma ve değişimi sağlamak amacıyla kurulan Toplum Gönüllüleri Vakfı'nın her yıl düzenli olarak düzenlediği alışveriş etkinliğine katılarak vakfa katkıda bulunmaktadır.
BAŞAK KOLYE BSKL
BASAK KOLYE Esnekliğin, dayanıklılığın ve bereketin simgesi. Başak Kolye, kadınların toplumdaki bireysel, sosyal ve mesleki duruşlarını güçlendirmek, onlara meslek edindirerek kadın emeğini değerlendirmek amacıyla İzmirli iş kadınlarının liderliğinde kurulan LİYAKAT DERNEĞİ adına tasarlandı...
ESİTLİK ZAMANI BİLEKLİKEZBL01
ESİTLİK ZAMANI Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği GYIAD’ın Kadın Çalışma Grubu kadınların sosyal ve ekonomik hayata entegrasyonunu sağlamak ve toplumsal cinsiyet eşitliğini desteklemek hedefiyle “Geleceğin İş Kadını” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Bana da bu projenin sembolü bir takı tasarlamam teklif edildiğinde çok heyecanlandım. Toplumun yarısını oluşturan biz kadınların, ekonomik ve toplumsal hayatta ve karar alma mekanizmalarında yeterince yer almadığı bir gerçek. Sadece bizim ülkemizde değil, dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde de bu böyle maalesef. Bu konuda farkındalık yaratarak, kadına gücünü hissettirecek ve harekete geçmesine ilham verecek proje yararına “eşitlik zamanı” bilekliklerini tasarladım. Mor ve siyah renklerde “eşittir” işaretinin altın ve gümüş üzerine uygulandığı tasarım bileklikler, kadının toplumdaki dönüştürücü gücünü simgeliyor.